Photonpump

Photopump to nowa marka producenta latarek LED Lenser

Wysoką trwałość oraz jakość użytych komponentów zapewnia Niemiecka firma Zweibrüder Optoelectronics GmbH & Co. KG która jest producentem laterek firmy LED LENSER

Producentem latarek Photonpump jest firma Zweibrüder Optoelectronics GmbH & Co. KG z Solingen w Niemczech. Photonpump jest nową, niezależną od Led Lenser marką handlową tego producenta. Latarki serii Photonpump przeznaczone są do codziennego użytkowania, a korzystna cena sprawia, że latarki te są dobrą alternatywą w pozaprofesjonalnym zastosowaniu.

PHOTONPUMP® E2 jest zaufanym towarzyszem w każdej sytuacji, w której potrzebne jest światło. Jest mała, lekka i długo świeci jasnym światłem. Dzięki swojej niewielkiej wadze nie odczujesz jej w pęku kluczy i zawsze będzie pod ręką.

strumień światła: 20lm
zasięg: 20m
zasilanie: 4x AG13 (w zestawie)
czas świecenia: 8,5 godziny
obudowa: utwardzane aluminium
Photonpump E2
Photonpump E2

Photonpump ® E3 jest tak stylowa jak ekonomiczna. Jedna bateria AAA jest wystarczająca dla tej latarki. Jeśli E3 będzie włączona 20 min tygodniowo to bateria wystarczy na ponad rok.

strumień światła: 16lm
zasięg: 18m
zasilanie: 1x AAA/LR03 (w zestawie)
czas świecenia: 18 godzin
obudowa: utwardzane aluminium
Photonpump E3
Photonpump E3

Photonpump ® E4 zachwyca ekonomią oraz elegancją. Kombinacja dwóch baterii AAA oraz diody High End Led oddaje jasne światło oraz długi czas pracy. Aluminiowa obudowa jest tak elegancka jak wytrzymała.

strumień światła: 16lm
zasięg: 18m
zasilanie: 2x AAA/LR03 (w zestawie)
czas świecenia: 27 godzin
obudowa: utwardzane aluminium
Photonpump E4
Photonpump E4

Photonpump ® E6 dzięki trzem diodom led o wysokiej wydajności emituje imponujący stożek światła i zapewnia długi czas pracy. To ekologiczna latarka z wytrzymałej obudowy w bardzo dobrej cenie.

strumień światła: 50lm
zasięg: 28m
zasilanie: 2x AA/LR6 (w zestawie)
czas świecenia: 15,5 godzin
obudowa: utwardzane aluminium
Photonpump E6
Photonpump E6

Photonpump ® E7 jest kompaktowych rozmiarów oraz dobrze leży w dłoni. Latarka pracuje dzięki trzem bateriom AAA i oddaje imponujący stożek światła o dużym zasięgu. Nowoczesny i elegancki design, wytrzymała aluminiowa obudowa oraz przystępna cena zachęcają do zakupu.

strumień światła: 120lm
zasięg: 200m
zasilanie: 3x AAA/LR03 (w zestawie)
czas świecenia: 20 godzin
obudowa: utwardzane aluminium
Photonpump E7
Photonpump E7

PHOTONPUMP® E8 jest jasną i ekologiczną latarką z focusem. Soczewka doskonale spełnia wymagania codziennego użytkowania. Latarka zachwyca swoją wydajnością, ergonomicznym systemem focusowania, dzięki czemu w szybki sposób można przedłużyć wiązkę światła.

strumień światła: 160lm
zasięg: 160m
zasilanie: 3x AAA/LR03 (w zestawie)
czas świecenia: 25 godzin
obudowa: utwardzane aluminium
Photonpump E8
Photonpump E8
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam