Lampy rowerowe
Komplet silikonowych lampek ostrzegawczych Mactronic ZL2-2L. W skład zestawu wchodzą dwie dwudiodowe lampki. Rozciągliwy materiał z którego lampek zostały wykonane umożliwia montaż na wiele różnych sposobów: kierownica, sztyca i inne elementy roweru, części ubrania i plecak etc. Obie lampki mogą pracować w trzech trybach: jednym stałym i dwóch pulsacyjnych. Każda lampka zasilana jest dwiema bateriami CR2032 (załączone).
Zestaw diodowych lamp rowerowych Mactronic ZL2-2L
Zestaw diodowych lamp rowerowych Mactronic ZL2-2L
Zestaw diodowych lamp rowerowych Mactronic ZL2-2L
Zestaw małych lamp ostrzegawczych z możliwością montażu min. na kask, rękę, kierownicę, sztycę. Dla każdej lampki 2 paski z rzepami o różnej długości w komplecie, co daje możliwość dostosowania się do powierzchni, na której jest mocowana lampka. 3 tryby świecenia. Zasilanie każdej lampki: 2x CR2032
Zestaw diodowych lamp rowerowych MacTronic FN-1P-MINI i FN-1T-MINI
Zestaw diodowych lamp rowerowych MacTronic FN-1P-MINI i FN-1T-MINI
Zestaw diodowych lamp rowerowych MacTronic FN-1P-MINI i FN-1T-MINI
Nowe, ulepszone lampki ostrzegawcze od firmy MacTronic. Zestaw posiada mocniejsze diody o lepszej barwie i zwiększonej sile światła w porównaniu swojego poprzednika co owocuje zdecydowanie lepszą widocznością rowerzysty na drodze. Światło nowych diod jest widoczne nawet z odległości 500m! Zwiększono również ilość LED-ów z w lampkach 3 na 5. Dodatkowe diody w połączeniu z nową konstrukcją odbłyśnika i soczewki zwiększyły zdecydowanie widoczność rowerzysty z boku - nowa lampa świeci do przodu w zakresie aż 180°! Lampki pasuje do rowerów z kierownicą o maksymalnej średnicy 25mm i sztycą o maksymalnej średnicy 30mm. Lampki mają również zaczepy umożliwiające przyczepienie ich min. do paska czy plecaka dzięki czemu świetnie się nadają również jako oświetlenie ostrzegawcze dla pieszych. Każda lampka jest zasilana jest dwiema bateriami R03(AAA) i posiada 3 tryby pracy: jeden stały i dwa sekwencyjne.
Zestaw diodowych lamp rowerowych MacTronic FN-5Z
Nowa, ulepszona tylna lampka ostrzegawcza od firmy MacTronic. Lampka posiada mocniejsze diody o lepszej barwie i zwiększonej sile światła w porównaniu swojego poprzednika co owocuje zdecydowanie lepszą widocznością rowerzysty na drodze. Światło nowych diod jest widoczne nawet z odległości 500m! Zwiększono również ilość LED-ów z 3 na 5. Dodatkowe diody w połączeniu z nową konstrukcją odbłyśnika i soczewki zwiększyły zdecydowanie widoczność rowerzysty z boku - nowa lampa świeci do przodu w zakresie aż 180°! Lampka pasuje do rowerów ze sztycą o maksymalnej średnicy 30mm. Posiada również zaczep umożliwiający przyczepienie jej min. do paska czy plecaka dzięki czemu świetnie się nadaje również jako oświetlenie ostrzegawcze dla pieszych. Zasilanie: 2 x R03(AAA). 3 tryby pracy: jeden stały i dwa sekwencyjne.
Diodowa przednia tylna rowerowa MacTronic FN-5T
Lampa przednia FE-1WL wyposażona została w super jasną diodę LED 1W . Model posiada trzy tryby światła: ciągły i dwa pulsacyjne. Prosty montaż lampy sprawia, że zamontowanie jej na kierownicy roweru nie sprawi Ci żadnych trudności. Lampki można używać również jako latarki ręcznej. FE-1WL jest zasilana trzema bateriami AAA. Baterie zostały dołączone do zestawu.

Tylna lampka ostrzegawcza Mactronic wyposażona została w wyjątkowo jasne diody, których światło jest widzialne nawet z odległości 500m! Konstrukcja lampki gwarantuje doskonałą widoczność rowerzysty nawet z boków - nowa lampa świeci w zakresie aż 180°! Zasilanie: 2 x R03(AAA). 3 tryby pracy: jeden stały i trzy sekwencyjne.
Zestaw diodowych lamp rowerowych MacTronic FE-1WL i FE-5TL
Zestaw diodowych lamp rowerowych MacTronic FE-1WL i FE-5TL
Zestaw diodowych lamp rowerowych MacTronic FE-1WL i FE-5TL
Nowa, ulepszona przednia lampka ostrzegawcza od firmy MacTronic. Lampka posiada mocniejsze diody o lepszej barwie i zwiększonej sile światła w porównaniu swojego poprzednika co owocuje zdecydowanie lepszą widocznością rowerzysty na drodze. Światło nowych diod jest widoczne nawet z odległości 500m! Zwiększono również ilość LED-ów z 3 na 5. Dodatkowe diody w połączeniu z nową konstrukcją odbłyśnika i soczewki zwiększyły zdecydowanie widoczność rowerzysty z boku - nowa lampa świeci do przodu w zakresie aż 180°! Lampka pasuje do rowerów z kierownicą o maksymalnej średnicy 25mm. Posiada również zaczep umożliwiający przyczypienie jej min. do paska czy plecaka dzięki czemu świetnie się nadaje również jako oświetlenie ostrzegawcze dla pieszych. Zasilanie: 2 x R03(AAA). 3 tryby pracy: jeden stały i dwa sekwencyjne.
Diodowa przednia lampa rowerowa MacTronic FN-5P
Mała lampa ostrzegawcza tylna z możliwością montażu min. na kask i rękę czy też na sztycę (2 paski o różnej długości w komplecie, oba na rzep co daje możliwość dostosowania się do powierzchni, na której jest mocowana lampka). Mała, lekka, niezwykle poręczna. 3 tryby świecenia, zasilana dwiema bateriami CR2032 (w komplecie).
Tylna diodowa lampa rowerowa MacTronic FN-1T-MINI
Nowa tylna lampka ostrzegawcza od firmy MacTronic. Światło diod jest widoczne nawet z odległości 500m! Konstrukcja lampki gwarantuje doskonałą widoczność rowerzysty nawet z boków - nowa lampa świeci w zakresie aż 180°! Zasilanie: 2 x R03(AAA). 3 tryby pracy: jeden stały i trzy sekwencyjne.
Diodowa tylna lampa rowerowa MacTronic FE-5TL
Mała lampa ostrzegawcza przednia z możliwością montażu min. na kask i rękę czy też na kierownicę roweru (2 paski o różnej długości w komplecie, oba na rzep co daje możliwość dostosowania się do powierzchni, na której jest mocowana lampka). Mała, lekka, niezwykle poręczna. 3 tryby świecenia, zasilana dwiema bateriami CR2032 (w komplecie).
Przednia diodowa lampa rowerowa MacTronic FN-1P-MINI
Zestaw tzw. pchełek - lampek rowerowych wykonanych z silikonu. Każda z nich wyposażona jest w 2 diody LED (dające odpowiednio białe i czerwone światło), które mogą świecić do 5h. Pracują w 3 dostępnych trybach – stałym, migającym i pulsującym.Zestaw doskonale sprawdzi się jako codzienne światło do jazdy w terenie zabudowanym i oświetlonym oraz jako światło dodatkowe, zwiększające bezpieczeństwo na drodze (zwłaszcza dzięki trybom pulsacyjnym).
Dane produktu
kod produktu FE-202-BS
źródło światła przód: 2 x białe LED
tył: 2 x czerwone LED
obudowa latarki silikon
zasilanie bateryjne
rodzaj baterii CR2032 (przód i tył)
ilość baterii 2 + 2 (przód i tył)
baterie w komplecie tak
kolor obudowy przód: biało-czarny
tył: czerwono-czarny
wymiary 51 x25 30 mm
(przód i tył)
waga 24g + 24g (przód i tył)
wodoodporne tak - bryzgoszczelne
gwarancja 24 miesiące
Zestaw diodowych lamp rowerowych Mactronic / Falcon Eye L-FE-202-BS
Zestaw diodowych lamp rowerowych Mactronic / Falcon Eye L-FE-202-BS
Zestaw diodowych lamp rowerowych Mactronic / Falcon Eye L-FE-202-BS
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam