Latarki ręczne
Mocna dioda Super Bright LED generuje światło o białej barwie. Wyposażona we włącznik świecący w ciemnościach. Wodoodporna. Aluminiowa obudowa.
Minilatarka Diodowa MacTronic ALU-1SL
Latarki o mocnej polipropylenowej obudowie stworzona z myślą do użytku głównie w przemyśle. Odporna na olej, benzynę, smary, wodę i czynniki korozyjne. Posiadają uchwyt do noszenia. Wyposażone w ekonomiczną 1-watową diodę LED o mocy 30 lumenów co wystarczy do oświetlenia miejsca pracy z niewielkiej odległości. Doskonałe sprawdzają się jako latarki do zastosowań domowych.
MacTronic PM520 Industrial
MacTronic PM520 Industrial
MacTronic PM530 Industrial
MacTronic PM530 Industrial
MacTronic PM550 Industrial
MacTronic PM550 Industrial
Ekonomiczna diodowa latarka akumulatorowa ładowana bezpośrednio z gniazdka sieciowego 230V AC. Źródło światła to 9 ekonomicznych diod Super Bright LED generujących bardzo jasne światło.
Latarka ładowalna MacTronic 2209 9 LED
Latarka ładowalna MacTronic 2209 9 LED

Praktyczna, ekonomiczna ładowalna latarka diodowa o długim czasie działania. Oprócz standardowych trybów świecenia 7 LED i 19 LED posiada otwieraną boczną klapkę, na której dodatkowo znajduje się 18 diod, dzięki czemu jest niezastąpiona w domu, w warsztacie, na łodzi czy na campingu. Lekka i poręczna.

Ładowalna Latarka Diodowa MacTronic N37LED-RC
Ładowalna Latarka Diodowa MacTronic N37LED-RC
Latarka diagnostyczna zaprojektowana z myślą o lekarzach i ratownikach medycznych. Dostępne na rynku latarki medyczne jako źródło światła wykorzystują przestarzałe żarówki. Największą wadą latarek żarówkowych jest krótki czas pracy oraz możliwość przepalenia się żarówki w najmniej oczekiwanym momencie. Diody LED stosowane w latarkach praktycznie nigdy nie ulegną przepaleniu. Czas świecenia diody LED bez wymiany baterii jest także do 4 razy dłuższy niż żarówki o odpowiadającej mocy światła. Większość latarek z diodami LED, jednak nie nadaje się do celów diagnostycznych ze względu na zbyt niebieską barwę światła, która zaburza percepcję kolorów.

W nowej latarce Pen112 LED specjalnie dobrana dioda Nichia o ciepłej barwie światła, ułatwia dostrzeżenie naczyń krwionośnych i zaczerwienienia tkanki. Optymalna moc światła 10 lm w połączeniu z soczewką skupiającą daje jasną i równa plamę światła. Moc diody została dobrana tak, aby latarkę można było stosować również przy badaniu reakcji źrenic na światło bez ryzyka oślepienia pacjenta. Latarka posiada klips i trwałą aluminiową obudowę w ułatwiającym odnalezienie kolorze pomarańczowym. Czas pracy latarki na jednej baterii AAA do 15 godzin.
Długopisowa latarka diagnostyczna MacTronic PEN112LED
Długopisowa latarka diagnostyczna MacTronic PEN112LED
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam