Latarki czołowe
Lampa czołowa wyposażona w ekonomiczną jednowatową, białą diodę LED o czasie pracy do 10h. Posiada 2 tryby pracy dla światła białego - niski i wysoki orazd dodatkowo wyposażona jest w czerwoną, migającą, ostrzegawczą diodę czerwoną.
Latarka czołowa Falcon Eye HL-BW1WATT
Lampa czołowa o bardzo mocnym świetle 3 diod o mocy 0,2W o dalekim zasięgu. Posiada dodatkowo 4 białe diody LED umieszczone za osłoną rozpraszającą szczególnie przydatne do czytania. Lekka lampa o pewnym mocowaniu na pasku, z regulacja kąta świecenia. Wodoodporna.
Latarka czołowa MacTronic HL-3PW4L
Latarka czołowa MacTronic HL-3PW4L
Lampa czołowa HL-911. 8 diod Super Bright LED o zwiększonej mocy w porównaniu do zwykłych diod. Zaskakująco szeroka i równomierna wiązka światła pomimo niewielkich rozmiarów reflektora i soczewki. Zielona dioda do czytania map. Czerwona dioda ostrzegawcza. Lekka, kompaktowa konstrukcja. 4 tryby świecenia: 8 białych LED, 4 białe LED, zielona LED, czerwona LED. Regulacja kąta świecenia.
Latarka czołowa MacTronic HL-911
Latarka czołowa MacTronic HL-911

Lampa czołowa HL-922 wyposażona w diodę Cree XR-E o mocy dwóch Watów i sile światła 115 lumenów. Regulacja kąta świecenia. 3 tryby pracy: 100%, 50%, migający. Baterie w komplecie.

Latarka czołowa MacTronic HL-922
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam