Szperacze i reflektory ładowalne MacTronic

JML 10000 to jeden z nowych modeli szperaczy ładowalnych Mactronica. Model JML 10000D to lekka i nowoczesna konstrukcja wyposażona w oryginalną diodę Cree XM-L o mocy 10 watów sile światła 850 lumenów. Szperacz emituje bardzo silne, skupione białe światło o bardzo dużym zasięgu. Składana pistoletowa rączka zapewnia wygodę użytkowania a wbudowany akumulator umożliwia ciągłą pracę latarki nawet przez 8 godzin. Regulowana podstawka pozwala na odpowiednie ustawienie szperacza na płaskiej powierzchni a tylne światło ostrzegawcze znacznie zwiększa bezpieczeństwo użytkownika, w szczególności w strefie ruchu. Czas pracy w trybie 100%: 4 godziny, czas pracy w trybie 50%: 8 godzin. W komplecie ładowarki AC 230V i DC 12V i pasek do noszenia na ramieniu.

Diodowy szperacz ładowalny MacTronic JML 10000
JML 8999-LED to sprawdzony model szperacza JML 8999 wyposażony w 3-watową diodę Cree zamiast żarówki halogenowej. Szperacz emituje bardzo silne, skupione białe światło o bardzo dużym zasięgu. Składana pistoletowa rączka zapewnia wygodę użytkowania a wbudowany akumulator umożliwia ciągłą pracę latarki nawet przez 16 godzin. Regulowana podstawka pozwala na odpowiednie ustawienie szperacza na płaskiej powierzchni. Dwa tryby pracy: 50% i 100%. W komplecie ładowarki AC 230V i DC 12V.
Diodowy szperacz ładowalny MacTronic JML 8999-LED
Diodowy szperacz ładowalny MacTronic JML 8999-LED
Najjaśniejszy szperacz ładowalny, dwa tryby pracy - światło mocne i super mocne, można go używać zasilając bezpośrednio prądem 12V DC z gniazda zapalniczki, światło skupione.

Dlaczego wybrać reflektory ładowalne z serii JML?

Intensywność światła potwierdzona Certyfikatem

Lampy z serii JML badane są przez niezależny instytut Politechniki w Hong Kongu i posiadają certyfikaty potwierdzające zgodność danych deklarowanych przez producenta z rzeczywistością.

W lampach z serii JML zastosowano akumulatory żelowe, które zapewniają użytkownikowi dłuższy czas pracy i lepsze parametry niż inne. Do ładowania lamp z serii JML użyto wysokiej klasy zasilacze sieciowe objęte polskimi i europejskimi certyfikatami.

Reflektor (odbłyśnik) jest jednym z kluczowych elementów wpływających na jakość i parametry światła. W lampach JML użyto aluminiowych reflektorów zapewniających najwyższe standardy techniczne w zakresie wytrzymałości i osiągów. Hartowane szkło lampy JML jest nie tylko odporne na zadrapania ale zapewnia także większe bezpieczeństwo w przypadku stłuczenia lampy.
Szperacz ładowalny MacTronic JML2940
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam