Czołowe latarki Energizer
Energizer Headlight 3LED to doskonała, odporna na wstrząsy i trudne warunki atmosferyczne, wygodna latarka czołowa. Światło latarki ma moc 20 lumenów oraz zasięg do 40 metrów.

Posiada 2 skoncentrowane białe diody LED do punktowego oświetlenia oraz 1 szerzej pozycjonowana biała dioda LED do szerokiego oświetlenia.

Latarka występuje w 2 wersjach, różnoących się zawartością opakowania - jedna wersja posiada baterie w komplecie, a druga nie.
Latarka czołowa Energizer Headlight 3LED
Latarka czołowa Energizer Headlight 3LED
Latarka przeznaczona do prac w strefach zagrożonych wybuchem. Posiada wytrzymałą i wodoodporną obudowę oraz
nietłukące soczewki. Latarka świecie światłem skupionym lub rozproszonym. Na paskach nagłownych posiada antypoślizgową gumę. Żródła światła: 1 biała dioda, 2 czerwone oraz 1 zielona dioda.
Latarka czołowa Energizer HardCase Pro Headlight Atex 632026
Model Advanced Headlight 6LED został wyposażony w 6 diod LED. Działa do 50 godzin przy użyciu trzech baterii R03/AAA. Cztery opcje świecenia: 2 skoncentrowane białe LED do punktowego oświetlenia, 2 szerzej pozycjonowane białe LED do szerokiego oświetlenia, 4 LED opcja do maksymalnego wydostawania się światła, 2 czerwone LED do lepszej widoczności w nocy.
Latarka czołowa Energizer Advanced Headlight 6LED
Latarka czołowa Energizer Advanced Headlight 6LED
Latarka czołowa Energizer Advanced Headlight 6LED
Energizer Advanced Pro-Headlight 7LED to doskonała, odporna na wstrząsy i trudne warunki atmosferyczne, wygodna latarka czołowa z wieloma trybami oświetlenia.

Latarka wyposażona w 7 diod LED (pięć białych i dwie czerwone) emitujących snop światła o natężeniu 45 lumenów. Posiada 4 tryby świecenia: punktowy, rozproszony, całkowity i czerwony.

Zalety latarki:
- obudowa i soczewki są odporne na wstrząsy i warunki atmosferyczne. Stopień ochrony IPX4.
- wygodny sposób nakładania na głowę - pełna możliwość dopasowania.
- kompaktowa lekka obudowa z opcją odczepienia gumki.
- posiada regulację kierunku snopu światła (ruchoma głowica z diodami).
Latarka czołowa Energizer Advanced Pro-Headlight 7LED
Latarka czołowa Energizer Advanced Pro-Headlight 7LED
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam