Lampy campingowe
To wytrzymała, bryzgoszczelna lampa campingowa, o mocy światła aż 300 lumenów. Do zasilania lampa wykorzystuje trzy baterie R20/D. LT-400L posiada mocną obudowę z tworzywa sztucznego, z gumowanym wykończeniem i wbudowanym uchwytem.

Lampa jest wyposażona w nowoczesne źródło światła – panel świetlny LED, dzięki czemu daje niezwykle jasne światło o jednolitej strukturze i o sile 300 lumenów. Dodatkowo posiada diodę na górze pokrywy, generującą światło kierunkowe. Powoduje to, że lampy tej można używać jako latarki ręcznej. Jest niezwykle wydajna – na komplecie baterii może pracować w trybie stałym 135 godzin - czyli prawie 6 dni. Tak długi czas świecenia uzyskano dzięki zastosowaniu wysokiej jakości diod LED COB. Lampa posiada wbudowany hak u podstawy, a oprócz niego dodatkowy hak, który umożliwia używanie jej jako lampy sufitowej. Wytrzymała, wydajna o różnorakim zastosowaniu – doskonały produkt do czynności outdoorowych.
Lampa campingowa MacTronic LT-400L
Lampa campingowa MacTronic LT-400L
Lampa campingowa MacTronic LT-400L
Wytrzymała, bryzgoszczelna z mocna obudową z tworzywa sztucznego i gumowanym wykończeniem oraz wbudowanym uchwytem o niewielkich gabarytach i dużej mocy świetlnej!

Lampa została wyposażona w dwie diody LED renomowanej japońskiej firmy Nichia, które generują jasne światło o mocy 250 lumenów. Dodatkowo posiada możliwość zdjęcia klosza, co w połączeniu z wbudowanym hakiem robi z niej idealną lampę sufitową. Idealna jako żródło swiatła do namiotu i pod wszelkiego rodzaju zadaszenia.

Niezwykle wydajna – na komplecie baterii może pracować nawet 9 dni!!! Tak długi czas świecnia uzyskano dzięki zastosowaniu wysokiej jakości diod japońskich Nichia wykonanych w technologii SMD. Technologia ta słynie z jej bezkonkurencyjnej wydajności świetlno-prądowej.
Lampa campingowa MacTronic LT-250L
Lampa campingowa MacTronic LT-250L
Lampa campingowa MacTronic LT-250L
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam